Obóz ojców i synów: 12-15.08, Pieniny

Utworzono: środa, 17, maj 2017
Informujemy, że w dniach 12-15.08 organizowany jest obóz ojców i synów (2-6 klasa) w Pieninach.

Organizatorami obozu są ojcowie z Krakowa i Poznania związani z Akademią Familijną, Szkołami Skrzydła (Pz) i Źródło (Kr) i z klubami "Taty i Syna" Barbakan w Krakowie i Sołek w Poznaniu, które mają na celu: pogłebianie relacji ojciec-syn, pomoc rodzicom w wychowywaniu synów, konstruktywne spędzanie czasu wolnego oraz katolicka formacja duchowa i ludzka taty i syna.

Będzie to obóz wędrowny w wersji stacjonarnej - czyli śpimy w namiotach rozbitych obok schroniska harcerskiego Durbaszka (www.durbaszka.pl) niedaleko Pienińskiego Parku Narodowego.
W schronisku możemy korzystać z łazienek i toalet oraz mamy tam obiadokolacje.

Codziennie chodzimy na wędrówki górskie, a później są inne atrakcje - również piłka nożna.

Oczywiście będą zajęcia formacyjne dla ojców i synów oraz codzienna Msza św.

Obóz jest dedykowany dla chłopaków z klas 2-6 szkoły podstawowej wraz z ojcami.

Organizatorzy mogą pomóc w zdobyciu namiotów, śpiworów, karimat, plecaków i innego sprzętu biwakowego.

Koszt całości: 170 zł od osoby.

Prosimy o możliwie szybkie zgłaszanie się.
 
Informacje i zapisy w Poznaniu: Klub Taty i Syna Sołek, klubsolek@gmail.comwww.solek.pl (*) (Mateusz Zienkiewicz i Luis Brusa)

Informacje i zapisy w Krakowie: Klub Taty i Syna Barbakan, kbarbakan@gmail.com a.olszowski@semperomni.pl ,http://klubbarbakan.edu.pl/ (Aleksander Olszowski i Michał Jungiewicz) 
 
(*) Ośrodek Akademicki Sołek organizuje też inne działalności letnie dla starszych chłopców i dla studentów. Informacje i zapisy: solek@solek.pl 

 

Opiekę duchową nad Sołkiem sprawuje Opus Dei, Prałatatura Personalna Kościoła katolickiego. Odpowiedzialny za stronę: www.solek.pl

Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free